sprawdź numer telefonu, gdzie warto ?

sprawdź numer telefonu, gdzie warto ?

Nie wiem jak sprawdzać niechciane numery telefonów, bowiem nie znam bazy, która zawiera ich niezmiernie dużo.

gargulek5

Posty: 1

 
Na nieszczęście, ale oszustów jest niezwykle dużo. Mój znajomy odebrał, ale nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy pln. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, jaka jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, iż ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

alibaba45

Posty: 11

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają bardzo często.

Olafff

Posty: 7

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, dlatego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że niektóre osoby sporo straciły z oszczędności.

Hihi_WWW

Posty: 7

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym bardziej dzisiaj, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to zrobić babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo że to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

MisiekKce

Posty: 5

 
Dzięki internetowi można naprawdę w prosty sposób zbadać numery telefonów z UK czy z Polski. Dużo osobom się nie chce tego robić. To wszystko do czasu, bowiem w pewnym momencie znikają z ich konta pieniądze i wówczas zaczynają się poważne problemy finansowe.

Kitas

Posty: 7

 
Dziwne czasy, że człowiek nie może odebrać każdego telefonu, bo jak nie przedstawiciel handlowy to jakaś firma, która wyłudza tysiące złotych. Przecież to powinno być regulowane prawnie i powinno być zabronione. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach niż Polska?

Anonim.KuBa

Posty: 15

 
Bez problemów można odszukać wiele serwisów, jakie nam pomogą. Z tym, iż jedne są płatne, a różne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, jakie nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

Wawa2014

Posty: 23

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, dlatego można tam faktycznie odnaleźć wszystko, czego szukamy.

Yuri20

Posty: 2

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, zatem nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że niektóre osoby wiele straciły z oszczędności.

Jasio234

Posty: 4