panele laminowane pergo, polecicie ?

panele laminowane pergo, polecicie ?

Byłam w sklepie budowlanym i pracownik firmy polecił mi panele Quickstep. Nie do końca mu ufam, więc chcę się dowiedzieć o nich czegoś więcej.

@_24lampy

Posty: 1

 
Co do trwałości podłóg z tego typu materiałów narosło wiele mitów. Jestem użytkowniczką paneli podłogowych od wielu lat i uwielbiam je za świetny stosunek ceny do jakości oraz ciepło, jakie nadają wnętrzom. Wiadomo, że trzeba o nie dbać, ale nie bardziej niż o inne posadzki.

Pendrzec

Posty: 9

 
Tak, idziesz w dobrym kierunku. Panele laminowane Pergo nadadzą się na pierwsze próby montażu, bo są naprawdę świetnie spasowane i wyposażone w systemy ułatwiające tę czynność. Spróbuj – zobaczysz jakie to proste.

Jasio234

Posty: 5

 
Musisz wybrać elementy dobrej jakości, wtedy praktycznie nie poczujesz różnicy. Osobiście uważam, że warto zainwestować w panele Quickstep, które są naprawdę dobrze wykonane.

Yuri20 

Posty: 7

 
Mam już swoje lata i przeżyłem zarówno parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są dużo lepsze, bo nie trzeba ich regularnie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

kuBawodzu

Posty: 6

 
Jeżeli już je zakupiłeś, to znaczy, iż tak miało być. Panele podłogowe imitują wyśmienicie naturalne drewno i nie potrzebują poświęcania nadmiernej ilości czasu na pielęgnację. Najważniejszy parametr – ścieralność.

Fanatyk

Posty: 6

 
Mam już własne lata i przeżyłem zarówno parkiet, jak i panele parkietowe. Te drugie są sporo doskonalsze, bo nie trzeba ich systematycznie cyklinować czy zabezpieczać żywicą.

Czarek

Posty: 8

 
Musisz wybrać elementy dobrej jakości, wtedy praktycznie nie poczujesz różnicy. Osobiście uważam, że warto zainwestować w panele Quickstep, które są faktycznie dobrze wykonane.

Lupusx

Posty: 3

 
Potwierdzam ze szczerym przekonaniem. Niestety, ale po wycieku wody mieliśmy do zerwania płytki PCV i musieliśmy zamontować coś nowego. Wybór padł właśnie na panele Quickstep, bo byłem zaskoczony ich jakością wykonania, a także przekonała mnie łatwość montażu.

HalskiPol

Posty: 2

 
Też mam słabość do pięknych mozaik i wzorów na podłodze. Wybrałem panele parkietowe, bowiem przeczytałem o nich na stronie: http://www.panele-podlogowe.com.pl. Wcześniej nie miałem zupełnie pojęcia o takiej możliwości i niezmiernie się ucieszyłem, że mogę moje normalne panele wymienić na takie eleganckie :)

roudee

Posty: 2