Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Hej, jaką fototapetę kupić do domu żeby z montażem nie było kłopotu i żeby faktycznie długo wytrzymała w dobrej kondycji? Podpowiecie jakiś konkretnych sprzedawców, producentów itd.?

namok

Posty: 6

 
Mogę tylko i wyłącznie polecać sklep fototap.pl. Szeroka paleta motywów, dopracowane kompozycje zdjęć, widać że są robione przez profesjonalnych fotografów. Polecam zwłaszcza te fototapety które pokazują największe miasta świata, zwłaszcza jedno takie zdjęcie Tokio mi się spodobało i kupiłam do sypialni taką tapetę.

memrys2

Posty: 11

 
Najbardziej mi się podobają fototapety które pokazują centra wielkich miast, zwłaszcza po zmroku przy tym sztucznym miejskim oświetleniu, pełnym neonowych reklam i latarni,świetnie takie panoramy wyglądają.

Nowe-Torby

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o tworzywa z których robione są fototapety to jakie są najlepsze? Słyszałem o flizelinie, a są jeszcze jakieś inne opcje tak w ogóle, czy tylko ta flizelina?

johncena67

Posty: 14

 
Fototapety to rewelacyjne rozwiązanie do pokoju dziecięcego przede wszystkim. Można dziecku dobrać obrazek jakoś tam nawiązujący do jego zainteresowań, pasji itp. Mój synek ma swoją ulubioną postać z bajki czyli Zygzaka McQueena na przykład .

Meryk87

Posty: 16

 
Mi osobiście najlepiej fototapeta by pasowała do salonu i to zwłaszcza w jakimś lofcie, czy ogólnie industrialnym klimacie. Wtedy taka grafika ma moim zdaniem szansę żeby dobrze zdać egzamin.

matek562

Posty: 13