masaz tarnowskie góry, polecicie ?

masaz tarnowskie góry, polecicie ?

Nie wiem czy ten masaz tarnowskie góry tak dobrze działa na osób czy tylko tak o tym piszą i mówią? Ktoś stosuje masaż stóp? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Mier56

Posty: 4

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, ale okazało się, że masaz stop slask działa bardzo dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, ale już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem zadowolony z takiego masażu stóp.

Wertastable

Posty: 4

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

figo

Posty: 5

 
Według mnie masaz stop slask działa bardzo dobrze i najlepiej wybrać gabinet http://www.grafzdrowie.pl, żeby się o tym przekonać. Tu mamy pełen profesjonalizm.

eGall

Posty: 3

 
Jestem w szoku, albowiem masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z którym walczę od lat. Nie sądziłem, iż to jest możliwe, albowiem to przecież tylko stopy, natomiast okazuje się, iż to rzeczywiście jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

Mier56

Posty: 8

 
Jestem w szoku, bo masaz stop slask pomógł mi w regulacji ciśnienia, z którym walczę od lat. Nie sądziłem, że to jest możliwe, bo to przecież tylko stopy, ale okazuje się, że to naprawdę jest w stanie nam pomóc. Mnie pomogło.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, zatem że mamy fachowców od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, albowiem mają podejście do każdego swojego pacjenta. Wiele można na tym dla siebie zyskać.

12erBis

Posty: 9

 
Przechodzę menopauzę i masaz stop slask mi bardzo pomógł. Nie wiedziałam nawet, że to tak dobrze działa. Objawy są łagodniejsze niż wcześniej i jestem naprawdę bardzo zadowolona. W stopach jest całe unerwienie i fizjoterapeuta wie jak się tym wszystkim zająć żeby były z tego rezultaty i odczucia.

Yuri20

Posty: 8

 
Polecam masaz tarnowskie góry, bo to naprawdę bardzo dobrze działa. Mnie pomogło na wiele dolegliwości, dlatego innym na pewno też będzie w stanie pomóc.

korasek

Posty: 31