Montaż kominków w Krakowie, gdzie kupić ?

Montaż kominków w Krakowie, gdzie kupić ?

Kto oferuje w Krakowie kominki wykonane z najlepszych materiałów. Chodzi mi o kogoś, kto doradzi, co wybrać i to zamontuje.

juron

Posty: 1

 
Mam kominek z Wielickiej i jestem usatysfakcjonowany. Mnie ta firma pasowała, albowiem działali niezwykle szybko i sprawnie. Od zakupienia kominka do jego montażu minęły dwa dni. Według mnie to są właśnie profesjonaliści, których warto polecać.

micko

Posty: 6

 
W Krakowie kominki są na http://ecokominki.ovh. To firma, jaka działa niezmiernie prężnie. Chyba nie odnajdziecie lepszej w Krakowie, jaka ma tak super ofertę dla każdego.

namok

Posty: 3

 
W sklepie z kominkami w Krakowie można zobaczyć jak wyglądają poszczególne modele. Najważniejsze jest zobaczyć obudowy. Wkład to wkład kawał żelastwa i nic więcej, niemniej jednak obudowa ma znaczenie, bowiem ma pasować do wnętrza naszego salonu i to trzeba zbadać.

Hunka

Posty: 8

 
Wziąłem montaż kominka w Krakowie u jednej z firm. Pracy przy tym jest mnóstwo, zatem lepiej się za takie coś we własnym zakresie nie brać, albowiem można coś tylko zepsuć.

@marcelko

Posty: 13

 
Wziąłem montaż kominka w Krakowie u jednej z firm. Pracy przy tym jest dużo, dlatego lepiej się za takie coś samodzielnie nie brać, bo można coś tylko zepsuć.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Kupowałem kominek w Krakowie w sklepie. Na początek zamówiłem to przez Internet, lecz potem firma do mnie przyjechała i mój wkład kominkowy zamontowali. Sam nie chciałbym tego robić, bowiem pracy jest wiele.

HalskiPol

Posty: 2

 
Mnie się bardzo podobają kominki gazowe z Krakowa, które widziałem w jednej firmy. To coś pięknego aczkolwiek na te wyższe modele troszkę pieniędzy trzeba wydawać.

saradonin

Posty: 4