dobra klinika stomatologiczna Toruń

dobra klinika stomatologiczna Toruń

Cześć, czy możecie mi powiedzieć, jak się czujecie po odbudowie uzębienia? Szukam głównie osób, które przeszły metamorfozę uśmiechu w Toruniu i pomogą mi podjąć decyzję. Niestety u mnie leczenie stomatologiczne mocno zaniedbane przez ostatnie lata, dlatego się trochę boję.

QwerTery

Posty: 1

 
Lepiej wydać i zapomnieć o problemie niż bujać się pół życia z powracającym bólem, albo brakami wizerunkowymi. Tak szczerze mówiąc drogie leczenie stomatologiczne to robisz prawdopodobnie raz w życiu. Później wystarczy tylko regularnie się kontrolować.

Damiano2

Posty: 2

 
Klasa to gabinet stomatologiczny we Włocławku https://kse.dental/. Poszedłem tam na zwykłe usunięcie kamienia nazębnego za pierwszym razem i naprawdę się postarali. Jeszcze nigdy tak dokładnie nikt mi tego zabiegu higienicznego nie przeprowadził, a to jednak pokazuje zaangażowanie. Chcą naprawdę, żeby pacjent wrócił.

TylkoTOBIE

Posty: 7

 
Biały uśmiech tak szczerze mówiąc to tylko licówki, albo implanty. Naturalny kolor zębów to bardziej żółtawy właśnie, chociaż przy wybielaniu nakładkowym też można sporo zdziałać. Po prostu zacznij. Odbudowa to naturalna sprawa w pewnym wieku.

alek45

Posty: 9

 
Dopasowane kolorystycznie wypełnienia tylko i wyłącznie, bo w przeciwnym wypadku dziwnie to wygląda. Ja przy myciu zębów nawet widziałam różnicę i musiałam zmienić.

namok

Posty: 4

 
Od nowego roku, podobno przez Nowy Ład może być drożej, dlatego na Twoim miejscu zapisywałbym się do stomatologa jeszcze w tym roku. Nie wiadomo, co to będzie. Czy nie będziemy mieli służby zdrowia całkowicie na wzór amerykański.

hihiotek

Posty: 20

 
Jak zaczniesz oszczędzać na leczeniu zębów to później pojawią się znacznie poważniejsze schorzenia. Tak to właśnie wynika z mojego doświadczenia.

namok

Posty: 3

 
Kanałowe to duże ryzyko. Unikaj stażystów, bo czasami narzędzie się złamie, albo trudno się goi. Trzeba poprawiać. Najlepiej od razu iść do rekomendowanego gabinetu.

roudee

Posty: 3

 
Przygotuj się solidnie do wywiadu i powiedz w ogóle, o co Ci chodzi, bo masz teraz na rynku masę uzupełnień. Czy ceramiczne, czy kompozytowe, czy może w perspektywie implanty, do tego w jakiej technologii? Nie tak łatwo wybrać szczerze mówiąc.

Kleryczek

Posty: 5

 
Możesz nawet na przodzie tylko zrobić licówki, a później sobie rozszerzysz. Wszystkie usługi stomatologiczne charakteryzują się sporą elastycznością.

Fifczak90

Posty: 18