zwiększenie libido

zwiększenie libido

Cześć, coś polecicie na...potencję? Chodzi głównie o utrzymanie erekcji przez dłuższy czas bo z tym mam problem. Tylko bez żartów, proszę tylko o konkrety i poważne wpisy. Pozdr.

radek

Posty: 6

 
Moje zdanie jest takie że wszystko jest dla ludzi i jeśli są preparaty które faktycznie pomogą, powiększą, polepszą to warto z takich możliwości korzystać. Byle z rozsądkiem i umiarem.

xtigerx

Posty: 10

 
U nas największym problemem jeśli chodzi o sex jest brak czasu...a jeszcze teraz jak mamy dzieci to już w ogóle żeby znaleźć trochę wolnego czasu choć na szybki numerek to naprawdę trzeba się nakombinować.

szulmar

Posty: 26

 
Miałem taki okres w życiu że ciężko mi było podczas seksu, a w zasadzie tego seksu to prawie nie było a jak już się zdarzał to trwał krótko i ogólnie nie był najlepszy. Teraz już jest lepiej. Zmieniło się dużo jeśli chodzi o moją prace, życie osobiste, dietę, dużo musiałem wprowadzić zmian.

EKO-Chatka

Posty: 5

 
Mi to dziewczyna mówi, że niczego sobie poprawiać nie muszę, ale ja jej też tak mówię, że ona niczego u siebie ulepszać nie musi...a tak naprawdę to mogłaby trochę schudnąć ale przecież jej tego nie powiem tak prosto w twarz..

propek1

Posty: 14

 
Czasami z żoną rozmawiamy o seksie i z tego co ona mówi wynika że jednak długość się liczy, choć nigdy mi tego wprost nie powiedziała to tak wyczytuję sobie między wierszami.

Marioleczka

Posty: 10

 
Jakby mi ktoś coś polecił żeby wzmocnić swoje możliwości seksualne to myślę że bym zainwestował w coś takiego, ale to by mi musiałą jakaś zaufana osoba polecić którą znam i wiem że nie ściemnia itp.

ZjadaczGłów

Posty: 16

 
Jak jest stres to nie ma dobrego seksu taka jest prawda. Dlatego my to lubimy ze swoją partnerką wziąć wcześniej wspólną kąpiel coś zjeść jakiś masaż i potem to idzie jak po maśle już na automacie niemal.

kerad17

Posty: 8

 
Heh, teraz to jest tyle tych preparatów polepszających sex i jeszcze więcej gadżetów że naprawdę można się zakręcić. My z moją dziewczyną myślimy o tym żeby sobie jakieś niegrzeczne zabawki zamówić...

korasek

Posty: 7

 
Bardzo fajne są efekty po żelu Dr.Penigreat nawet się nie spodziewałem że aż tak będę zadowolony. Szczególnie mi żona mówi, że ma o wiele lepsze doznania, że ja jestem twardszy, większy i że czuje tę różnicę mocno.

piXel23

Posty: 16