rekuperacja w Wieliczce, opinie

rekuperacja w Wieliczce, opinie

Dzień dobry. Może tu na forum ktoś zna dobrego hydraulika z Niepołomic, który zajmuje się rekuperacją. Może być także okolice Wieliczki.

Laleczka4

Posty: 8

 
Co do ceny, to nie licz, że będzie to tania usługa. Mam nadzieję, że uda ci się znaleźć kogoś z cennikiem, który ci będzie odpowiadał, niemniej jednak pamiętaj, że nie jest to tani system. Poza tym nie chodzi tylko o instalowanie rekuperatorów, niemniej jednak też o jakościowe urządzenie. Na szczęście w Skawinie jest sporo firm, więc możesz wybierać.

ZetMichał

Posty: 14

 
Też jestem zainteresowany tą wentylacją, natomiast zastanawiam się, czy na pewno zapewnia ona tak gigantyczne oszczędności, jak piszą wszędzie. Chciałbym poznać rzeczywiste możliwości, jakie mają te rekuperatory. Jak znacie jakąś dobrą firmę z Wieliczki, to poproszę o link :D Pozdrawiam.

michalikkk

Posty: 6

 
Tutaj link do strony fachowca od rekuperatorów w Wieliczce http://www.instalco-krakow.pl/rekuperatory.html. Montują i gwarantują dzisiejsze urządzenia. Polecam również ze względu na cenę.

xxx_bob

Posty: 11

 
Przejrzałem takie zestawienie i faktycznie są olbrzymie różnice, jeśli chodzi o rekuperatory starszej i nowszej generacji. Takie zestawienie wykonała pewna firma z Wieliczki, która zajmuje się montażem, więc widać, że to rzetelne informacje.

22elzo

Posty: 18

 
Instalowaniem rekuperatorów w Wieliczce zajmuje się dużo firm. To przede wszystkim hydraulicy, dla jakich takie instalacje to faktycznie żaden problem. Ja zdecydowałem się na rekuperację na etapie budowy domu i teraz mam już z głowy :) Polecam, bo faktycznie warty, tym bardziej że powietrze w Niepołomicach nie należy do najlepszej jakości.

Jasio234

Posty: 4