Tworzenie stron częstochowa

Tworzenie stron częstochowa

Cześć. Planuję otworzyć sklep internetowy i szukam firmy, która mi taką witrynę wyprodukuje od początku do końca, od A do Z. Kogoś jesteście w stanie polecić w Częstochowie? Zależy mi na indywidualnym bezpośrednim kontakcie z wykonawcą, a nie tylko mailowym, czy telefonicznym.

gzdyl

Posty: 6

 
Generalnie wysoka pozycja w wyszukiwarkach to chyba najlepsza forma reklamy na świecie ever. Ma ten plus że się nie narzuca, a jedynie sugeruje, jest bardzo naturalna, niewymuszona, tego żadna inna forma reklamy nie ma.

Focuss3

Posty: 12

 
Raz w życiu do tej pory korzystałem z profesjonalnego pozycjonowania i zajmuje się tym agencja Litenet. Jest efekt, to muszę przyznać. Jak do nich trafiłem to mi wyszukiwarka pokazywała mój sklep online gdzieś na 3-4 karcie...teraz jestem na pierwszej stronie i to się znacząco przełożyło na ruch, obroty, zamówienia itp.

Kitas

Posty: 6

 
Miałem przez pewien czas realizowane pozycjonowanie i dopóki miałem dopóty faktycznie te miejsce w wynikach było niezłe. Ale że ostatnio przestałem korzystać z takiego wsparcia to trochę na pozycjach straciłem...

Eloo45

Posty: 18

 
Nie wiem kogo doradzić, na pewno trzeba by podzwonić trochę po firmach, sprawdzić warunki, może jakieś portfolio na stronach i sobie zrobić większy research.

namok

Posty: 9

 
Jeszcze nigdy strony nie zakładałem, póki co działam tylko przez facebooka, tam mamy swój profil restauracji i to wystarcza jak na razie.

Krasny

Posty: 20

 
Nie ma lekko, trzeba walczyć o swoje miejsce z innymi firmami, zwłaszcza jeśli pracuje się w branzy gdzie konkurencja ogólnie jest dość duża, bo jeśli ma się firmę handlującą jakimś bardziej specjalistycznym sprzętem np. rakietami do tenisa albo kijami do golfa to pewnie za dużo takich firm nie ma z którymi trzeba by walczyć o klienta, ale jak się sprzedaje bieliznę to już konkurencja jest ogromna.

Nilosik

Posty: 20

 
Agencji jest sporo faktycznie że ciężko się połapać kto jest kto, jaka firma działa uczciwie i profesjonalnie, a jaka tylko maskuje jakiekolwiek działania.

enzoteq

Posty: 25