marketing placówek medycznych ??

marketing placówek medycznych ??

Dzień dobry. Czy istnieją w ogóle firmy, których specjalność stanowi marketing medyczny?

Aleksisss

Posty: 10

 
Podjąłem współpracę z agencją, jaka zaproponowała mi promocję gabinetu lekarskiego. Nie poniosłem w związku z tym niezmiernie gigantycznego wydatku, a efekty były świetne. Z resztą do chwili obecnej współpracuję z tą samą agencją reklamową.

Tarzan.JJ

Posty: 21

 
Długo wahałem się nad tym czy marketing placówek medycznych potrafi przynieść satysfakcjonujące rezultaty. Później zdecydowałem się skorzystać z usług marketingowych, które były dostępne w ofercie jednej agencji. Na ten moment jestem bardzo zadowolony z efektów.

himurashinta

Posty: 31

 
Sam już nie wiem, jaką formą reklamy produktów leczniczych powinienem się zainteresować. Wygląda na to, że podejmę kontakt z agencją, która się w tym specjalizuje.

OjOjdzi45

Posty: 12

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszym mieście bądź jego najbliższych okolicach działa sprawdzona agencja marketingu medycznego. To ona będzie mogła Wam skutecznie pomóc.

Dobre-czapunie

Posty: 12

 
Muszę przyznać, że reklama gabinetu lekarskiego nie kosztowała mnie bardzo dużo. Tymczasem efekty promocji przerosły moje najśmielsze oczekiwania.

kuBawodzu

Posty: 17

 
Nie ukrywam, że zainwestowałem niedawno marketing placówek medycznych. Z dnia na dzień obserwuję coraz większe zainteresowanie ofertą poszczególnych placówek, jakich jestem właścicielem. Jestem przekonany, że to trafna inwestycja. Marketing to podstawa.

Kaazz

Posty: 12

 
Znam przedsiębiorstwo, jakie od sporo lat oferuje marketing gabinetów lekarskich. Odezwijcie się w prywatnej wiadomości, a mogę podać namiary na tę firmę. Myślę, iż nie pożałujecie, jeżeli podejmiecie z nią długoterminową współpracę.

Marioleczka

Posty: 11

 
Gdy w rachubę wchodzi marketing usług medycznych powinniście zwrócić wyjątkową spostrzeżenie na tą agencję: https://www.mediamedic.pl. Polecam ich bez wahania!

Klarka34

Posty: 27

 
W mojej opinii nieskomplikowana jest promocja gabinetu stomatologicznego, aczkolwiek pod warunkiem, iż postanowimy podjąć współpracę z doświadczoną agencją marketingową. Polecam na początek zainteresować się opiniami na temat poszczególnych agencji :-)

lary0071

Posty: 25