prowadzenie profilu linkedin, zna ktoś ?

prowadzenie profilu linkedin, zna ktoś ?

Witam. Przedmiot mojego zainteresowania stanowi agencja marketingu internetowego. Jaką polecacie?

Nowe2014

Posty: 5

 
Kierowałem się przede wszystkim doświadczeniem, gdy wybierałem agencję reklamową social media. Do niedawna właściwie nie wiedziałem, że może istnieć coś takiego jak agencja marketingu społecznościowego. Teraz korzystam z bogatej oferty jednej z nich :-)

mamarek

Posty: 23

 
Nie polecam korzystać z najtańszej usługi, jeśli chodzi o prowadzenie facebook. Wszystko ze względu na fakt, iż w takich okolicznościach owa usługa nie będzie prezentowała sobą odpowiednio wysokiej jakości. Jestem wręcz przekonany, że możecie być rozczarowani :)

MShR

Posty: 32

 
Wystarczy, że zaufacie tej firmie: www.socialframe.pl, ponieważ jest ona bezkonkurencyjna, gdy w rachubę wchodzi content marketing.

apepsi1983

Posty: 10

 
Na własną rękę zajmowałem się prowadzeniem konta facebook, niemniej jednak kolega polecił mi agencję reklamową social media, jaka od niedawna wykonuje tą czynność. Jednocześnie nie pobiera wysokiego wynagrodzenia, a ja mam więcej wolnego czasu.

pawel253

Posty: 11

 
Zaledwie kilkaset złotych potrafi kosztować profesjonalna obsługa facebook. Pamiętajcie o tym, aby podpisać stosowną umowę z agencję reklamową social media, której zdecydujecie się powierzyć to zadanie. To bardzo ważna kwestia wizerunkowa.

chchiyan

Posty: 19

 
Moim zdaniem inwestowanie w social media to przyszłość każdego przedsiębiorstwa, które chce nawiązywać długoterminowe relacje ze swoimi klientami. Nie da się ukryć, że dzięki portalom społecznościowym klient może zdecydowanie chętniej wrócić do tej samej firmy :-)

gregBard

Posty: 12

 
Na podstawie Waszych rekomendacji trafiłem na agencję content marketingu, która w bardzo indywidualny sposób zajęła się moją kampanią. Jestem w 100% usatysfakcjonowany.

Bobasek1

Posty: 15