Której firmie zlecić można druk wizytówek ?

Której firmie zlecić można druk wizytówek ?

Mam zamiar użyć druku wypukłego na własnej wizytówce firmowej. Znacie firmy, jakie robią to fachowo? Piszcie, z góry dzięki.

x-mord

Posty: 9

 
Ciekawe sposoby, niesłychanie przystępna cena tak można określić ten druk wizytówek Warszawa. Osobiście czekam na realizację własnej wizytówki. Jak będzie gotowa, dam znać.

mac3

Posty: 23

 
Nie każdy druk na wizytówkach dobrze wygląda. Takie rzeczy lepiej oddać w ręce profesjonalistów, niż spaprać samemu robotę. Mnie się poszczęściło, projekt okazał się skuteczny. Polecam doświadczone drukarnie.

Pan_zajaczek

Posty: 23

 
Nie tak prędko, zanim projekt będzie idealny, czeka Was masa poprawek. Bez nich możecie nie być do końca zadowoleni. Polecam te drukarnię i ich druk wizytówek w Warszawie, bowiem robią to na bogato.

Rimano

Posty: 18

 
W sieci można dużo poczytać o druku wizytówek, jaki to powinno wyglądać, żeby klient rzeczywiście mógł nas jako firmę odebrać pozytywnie.

Animatedd

Posty: 18

 
Mnie również bardzo spodobały się wizytówki z drukiem wypukłym. Świetna sprawa tak się zareklamować. Jeśli podejmę decyzję o zmianie swojej, to z pewnością wybiorę właśnie taki druk. Sami możecie zobaczyć na ich stronie, jak to ekstra wygląda.

malajka6

Posty: 24

 
Kilka razy zamawiałem sobie wizytówki. Mam firmę od lat. Ale teraz zaufałem tej drukarni internetowej i wyszło po prostu genialnie. Bez dobrego druku na wizytówkach, wyglądają one nijako, wobec tego teraz zainwestowałem w specjalistów pod względem drukarskim.

Tomaszek22

Posty: 18

 
Zobaczcie sobie ten druk wypukły na wizytówkach http://www.druk-wizytowek.eu/druk-wypukly/ Bardzo profesjonalna firma, wszystko zrobione na medal. Mnie osobiście bardzo podoba się ten rodzaj druku.

basyh

Posty: 22

 
Niewiele wiedziałem w takim układzie o druku wypukłym. Sądzę, że teraz ludzie potrzebują ogromnych zmian odnośnie wyglądu swojej wizytówki, dlatego taki pomysł niesłychanie się jak widać podoba. Wchodziłem na stronę tej drukarni i sam mam już plan, co wybrać dla siebie. Mają niesłychanie liczną ofertę. Pozdrawiam.

tadekw7

Posty: 32

 
Mnóstwo się teraz słyszy o druku na wizytówki, że nie może być banalny. Tak jest, jak chcesz klienta do siebie przyciągnąć, to z pewnością nie zwykłą karteczką, jaka pogniecie się za chwilę, a litery szybko się wytrą. Teraz jest coś takiego jak foliowanie, niezwykle dobrze to wygląda no i chroni.

wrrraak22

Posty: 15