oryginalne gadżety reklamowe, poszukuję sklepu!

oryginalne gadżety reklamowe, poszukuję sklepu!

Czy ktoś obecnie zamawia jeszcze gadżety reklamowe z nadrukiem? To jeszcze jest modne i znane? Co o tym sądzicie?

45_000

Posty: 1

 
Lubię zbierać takie gadżety jak idę na jakieś targi. Można mieć naprawdę coś ciekawego i to za darmo. Czy taka reklama działa? Trudno jest mi powiedzieć, bo to zależy od tego, czego szukamy i czy ta firma jest dla nas najlepsza.

Klara323

Posty: 3

 
Raczej nie ma problemów ze znalezieniem ofert z oryginalnymi gadżetami reklamowymi, dlatego iż mamy Internet. Poświęcamy troszkę czasu, a odnajdziemy dokładnie to, czego szukamy. Oferty są dokładnie opisane. Mnie pomogło to, iż mamy kategorie jak długopisy i podkategorie jak plastikowe czy metalowe. Tak działa w sklepie wszystko.

Suit

Posty: 6

 
Dla mnie gadżety są super aczkolwiek nie wszystkie. Jedne są przydatne, a inne trafiają później do szuflady i nikt z nich nie korzysta. To, dlatego warto zamówić sobie coś, co jest teraz na czasie. Wtedy ludzie to noszą przy sobie i reklama skutecznie działa.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o gadżety reklamowe od producenta to na https://spiroprint.pl/ macie wszystko, czego szukaliście. Ofert jest niezwykle sporo i są podzielone na sporo różnych kategorii.

miko_poz

Posty: 6

 
Na szukanie trzeba poświęcić dużo czasu. Wiem, bo jakiś czas temu dostałem zlecenie żeby znaleźć coś oryginalnego i na czasie. Kilka dni non stop przeglądałem i analizowałem. Ostatecznie wybrałem długopisy, bo okazuje się, że są ponad czasowe. Przydają się każdemu bez względu na to, co robi i czym się zajmuje.

Gruba_rrr

Posty: 16

 
Do tej pory korzystałem tylko ze smyczy reklamowych i naprawdę jest to przydatne. Gdybym prowadził własną firmę to zapewne właśnie w takie gadżety bym zainwestował. Są tanie, a do tego wiele ludzi z nich, na co dzień korzysta. Wybrać można różne rodzaje smyczy, dlatego warto sobie to dokładnie zbadać.

22elzo

Posty: 17

 
Wymagania można mieć niesłychanie inne, ale jak trafi się na firmę, która od lat jest na rynku to zawsze mogą zaproponować to, co jest na okresie i wiele nie kosztuje.

bladek

Posty: 12

 
Jeśli mamy niezmiernie spore żądania to najlepiej się skontaktować z producentem gadżetów reklamowych, bowiem taka firma jest w stanie dostosować się do naszych potrzeb. Zrobią wszystko abyśmy byli zadowoleni z przedstawionej oferty. My właśnie takie podejście do biznesu niezmiernie wymagamy od sklepu.

Klara323

Posty: 5

 
Dużo gadżetów pozwala na dopasowanie ich o wiele łatwiej do swoich potrzeb. Można kierować się ceną i zamawiać breloczki, ale można wydać więcej i zamówić metalowe grawerowane długopisy. Nie da się doradzić, co wybrać, bo przecież każdy ma jakiś pomysł na reklamę i go realizuje. Wtedy to dobrze działa.

HalskiPL

Posty: 3