Gdzie w Lublinie stworzyć spoty reklamowe ?

Gdzie w Lublinie stworzyć spoty reklamowe ?

Widziałem jakiś czas temu w internecie niezwykle fajnie zmontowany reportaż z cyklu „4 dychy do maratonu”, który zorganizowany został w Lublinie. Fajnie byłoby otrzymać tak fajnie zrobiony reportaż z turnieju piłkarskiego, który mamy cel zorganizować wiosną. Możecie polecić firmę, która zajmuje się takimi rzeczami?

mamarek

Posty: 23

 
Witam. Mnie się niesłychanie podobał spot, który zrobiła dla mojej firmy ekipa z Krakowskiego Przedmieścia. Na stronie www.directpress.pl można sobie sprawdzić szczegóły oferty. Generalnie mają niesłychanie fajne podejście do klienta. Nie zakładają z góry, że wszystko wiedzą najlepiej, tylko słuchają które są sposoby zamawiającego. Wspólnie uzyskaliśmy niesłychanie udany spot, który obejrzało już kilka tysięcy ludzi w necie.

enzoteq

Posty: 25

 
Witam:) Podstawowa rzecz, taka firma powinna mieć licencję na dystrybucję i video w takim formacie, żeby mogło w ogóle pójść w internecie. Trzeba się o to dopytać. Dobrze, jakby też materiał został zapisany na jakiejś płytce i żeby w przypadku filmów na żywo, możliwa była retransmisja. Tyle moich porad. Dobrego dnia!

MShR

Posty: 32

 
Tia, wiem o co chodzi:) Jakiś czas temu potrzebowałem ludzi, którzy by nagrali konferencję medyczną na Lubelskiej Akademii. Wybór nie był łatwy, bo okazało się, iż mnóstwo firm się tym zajmuje. W końcu padło na www.directpress.pl . Zrobili mi bardzo ładny reportaż, który z jednej strony jest promocją dla uczelni, zaś z drugiej fajną pamiątką z takiego wydarzenia, nie ulega wątpliwości również o znaczeniu edukacyjnym.

egerdi

Posty: 19

 
Nie tak dawno zamówiłem transmisję na żywo z zawodów w badmintona i na bazie zgromadzonych przy tej okazji fotografii firma, jakiej to zleciłem stworzyła też fajny filmik promocyjny kolejnych imprez i reportaż. Jest to idealne rozwiązanie, bowiem można zaoszczędzić. Zarówno, jeśli odnajdziesz osób do robienia transmisji, to pociśnij ich też, żeby z tych fotografii zmontowali też różne video!

Franken2

Posty: 21

 
Jak na razie nie miałem okazji pracować nad tworzeniem filmu promocyjnego, niemniej jednak są takie plany w przyszłości, więc pewnie jeszcze w tym roku sam będę szukał fachowców w tej dziedzinie. Póki co poczytam, kogo polecają inni:) Ciekawe czy w Lublinie sporo jest takich ekip filmowych...

Wegierek86

Posty: 27